עודכן לאחרונה: 13 באוקטובר 2022

TRUSTe Privacy Certification

ההשתתפות בניסויים קליניים הקשורים בפיתוח תרופות וטיפולים. אנשים פרטים מוסרים לנו מידע בעל טבע אישי וחשאי, לכן אימצנו את מדיניות שמירה על הפרטיות הזאת (“מדיניות”) כדי ליידע אתכם על הנהגים שלנו באיסוף, שימוש והגנה על מידע שאנחנו אוספים דרך האתרים שלנו כולל  www.acurian.com, www.acuriantrials.com, www.acurianhealth.com, וישומים מורשים (כל אחד “אתר” או ביחד, “האתרים”); דרך האינטרקציות הלא מקוונות שלנו, וממקורות צד שלישי. זה גם מתאר את הבחירות שאתם יכולים לבצע בנוגע לאותו מידע.

המדיניות הזאת חלה על מידע שאקוריאן אוספת כאשר:

 • אתם משתמשים באחד מהאתרים שלנו או מתכתבים איתנו באימייל;
 • אתם מדברים עם אחד מנציגינו בטלפון;
 • אתם מספקים לנו מידע בכתב; או
 • אנחנו מקבלים מידע עליכם ממקורות צד שלישי.

אם אתם תושבים של מדינת קליפורניה, המדיניות הזאת גם מוסיפה את  הודעת פרטיות לתושבי קליפורניה, שלנו, הכוללת מידע נוסף הנדרשת ושיש לספק תחת החוק של קליפורניה.

המידע האישי שאנו אוספים ואיך אנחנו אוספים אותו ומשתמשים בו

תלוי על איך אתם יוצרים אינטרקציה איתנו, אנחנו יכולים לאסוף מספר סוגי מידע ממכם ועליכם. המידע הזה עשוי לכלול מידע אישי שאתם מספקים לנו ישירות, כגון דרך טפסים מקוונים או כשאתם מתכתבים איתנו באימייל; מידע שאנחנו אוספים באופן אוטומטי עליכם ועל ההתקן שלכם כשאתם משתמשים באתרים; ומידע שאנחנו אוספים עליכם ממקורות אחרים כגון שותפי הפרטים שלנו ורישומים ציבוריים.למטה אנו מתארים לפרטים את המידע שאנו אוספים ואיך אנחנו אוספים אותו.

 • מידע ליצירת קשר. אנו אוספים את השם שלכם ומידע ליצירת קשר כגון כתובת האימייל שלכם ומספר טלפון, כשאתם שולחים שאלות אלינו (כגון דרך טופס “צור איתנו קשר” הזמין דרך האתרים), או דורשים לקבל מקורות כגון ספרים לבנים וניוזלטר.  אנחנו משתמשים במידע הזה כדי לענות על השאלות שלכם ולספק את המשאבים שאתם צריכים.
 • מידע על רישום קהילתי.  כשאתם נרשמים להצטרף לקהילה שלנו דרך האתרים, אנחנו אוספים מידע אישי מסוים שאתם מספקים דרך טפסים מקוונים. המידע הזה כולל את השם ושם המשפחה שלכם, תאריך לידה, מגדר, כתובת אימייל, כתובת לשליחת דואר, מספר טלפון ותנאי בריאות המעניינים אותך. אנחנו משתמשים במידע הזה כדי לקבוע אם אתם זכאים לגיוס בניסוי קליני, וליצור עמכם קשר בנוגע למחקרים מסוימים שאנחנו חושבים יתכן ואתם תהיו מעוניינים.
 • מידע על כשירות לניסוי קליני וגיוס. כשאנחנו מאמינים שאתם יכולים להיות מעוניינים בניסוי קליני מסוים, אנחנו עשויים ליצור אתכם קשר כדי לדרוש שתספקו מידע נוסף דרך שאלון, כולל מידע על הבריאות והיסטוריה רפואית, כדי לקבוע אם אתם עומדים בקריטריון לאותו ניסוי קליני. אם אתם מעוניינים שילדיכם הקטין ישתתף בניסוי קליני, אתם יכולים למסור את תאריך הלידה של בנכם הקטין ומידע רפואי כדי לבדוק אם הילד שלכם עומד בקריטריונים לניסוי מסוים זה.
 • הפרעות. כדי לשפר את יכולתנו לספק לכם את שירותינו, אנו עשויים להשוות את המידע האישי שלכם עם נתונים מצטברים אודות קבוצות של אנשים בנסיבות דומות כדי להסיק מסקנות עליכם. לדוגמה, אנו עשויים להסיק שיש סיכוי של 50% שהנכם גרושים מן העובדה שבאזור המיקוד שלך יש שיעור גירושין בגובה של 50%. אנחנו משתמשים בהסקות אלה כדי לעזור לקבוע אם תהיו מעוניינים בניסוי קליני.
 • ספר לחבר.  אנחנו עשויים לאפשר לחברים שלהם לספר על ניסויים קליניי בעזרת תוכנית ההפניה שלנו.  כשאתם משתמשים בתוכנית ההפניות שלנו, אנחנו מבקשים לספק את שמו של חברכם ואת כתובת הדוא”ל שלו, אנו נשלח אוטומטית הודעת דוא”ל חד פעמית המזמינה אותו או אותה לבקר באתר האינטרנט שלנו.
 • מידע שאנחנו מקבלים משותפי הנתונים שלנו. אקוריאן משתפת פעולה עם מספר חברות אשר אוספות מידע שנבחר מצרכנים שיכול לכלול מידע על בריאותם כפי שמדווח על ידם. אם סיפקתם מידע אישי לאחד משותפי הנתונים שלנו (כולל מידע על בריאותכם, הרגלי רכישה או סגנון חיים) וציינתם עניין במחקרים קליניים, או מידע בריאותי, אנו עשויים לקבל את המידע האישי שלכם משותף הנתונים.
 • מידע שאנחנו אוספים מרשומות ציבוריות.  בחלק מהנסיבות, אנחנו עשויים לאסוף מידע עליכם ממקורות ציבוריים, כגון ספרי טלפונים ציבוריים, ולקשר את המידע הזה למידע שאנחנו אוספים ממכם, או מה שאנחנו מקבלים משותפי הנתונים שלנו. אנחנו משתמשים במידע הזה כדי לקבוע אם אתם זכאים לגיוס בניסוי קליני, וליצור איתכם קשר בנוגע למחקרים מסוימים שאנחנו חושבים יתכן ואתם תהיו מעוניינים בהם.
 • המידע שאנחנו אוספים מפלטפורמות מדיה חברתיות של צדדים שלישיים.   בנסיבות מסוימות, אנחנו עשויים לאסוף מידע שפרסמתם בפלטפורמות של מדיה חברתית של צדדים שלישיים, כגון פייסבוק, טייטר ולינקדין, כשאנחנו מתקשרים אתכם בפלטפורמות אלה. אנחנו משתמשים במידע הזה כדי לקבוע אם אתם זכאים לגיוס בניסוי קליני, וליצור אתכם קשר בנוגע למחקרים מסוימים שאנחנו חושבים יתכן ואתם תהיו מעוניינים בהם.
 • ניתוחי מידע מבוססי סגנון חיים.בנסיבות מסוימות, אנו עשויים ליצור עמך קשר בדואר בנוגע למחקרים קליניים כאשר מידע שסיפקת מרצון לשותפי הנתונים שלנו או מידע זמין ציבורית מצביע על כך, על סמך ניתוח של מגמות דמוגרפיות וחברתיות שונות, שהנך עשוי/ה להפיק תועלת ממחקרים שכאלה.
 • מידע מקצועי ליצירת קשר.  אם אתם נותנים חסות לניסוי ועובדים איתנו, או אתם מעוניינים לעבוד איתנו, אנחנו נאסוף מידע מקצועי ליצירת קשר שאתם מספקים לנו, כולל שם ושם משפחה שלכם, חברה, כתובת אימייל, כתובת למשלוח דואר ומספר טלפון. אנחנו משתמשים במידע הזה כדי לנהל את הקשר שלנו עם החברה שלכם, וליצור אתכם קשר בנוגע לשירותים שלנו, כולל על ידי שליחה של עדכונים ומידע שאנחנו חושבים שתהיו מעוניינים.
 • מידע על קריירה וגיוס עובדים.   אם אתם מגישים מועמדות לעבוד איתנו, אנחנו נאסוף מידע אישי מסוים עליכם, כולל פרטי התקשרות הפרטיים שלכם, הסמכה מקצועית והיסטוריית תעסוקה קודמת. אנחנו משתמשים במידע הזה לגיוס שלנו ולמטרות הערכה של המועמד לעבודה, וכדי ליידע את החלטות התעסוקה שלנו.
 • המידע הטכני שאנחנו אוספים באופן אוטומטי דרך האתרים.  אנחנו אוספים באופן אוטומטי מידע טכני מסוים על ההתקן שלכם והשימוש שלכם באתרים. מידע זה עשוי לכלול מידע על ניתוב רשת, מידע על ההתקן והדפדפן שלכם, כתובת ה-IP שלכם (שיכול לזהות את המיקום הגיאוגרפי הכללי שלכם או של החברה שלכם) והתאריך והשעה של הביקור שלכם. אנחנו גם מקבלים ושומרים באופן אוטומטי מידע על האינטרקציות שלכם עם האתר.  למידע נוסף, אנא ראו את החלק של “טכנולוגיית קוקיס/מעקב” למטה.

בנוסף לשימושים שתוארו למעלה, אנחנו יכולים גם לשמור ולהשתמש במידע האישי שאנחנו אוספים עליכם:

 • הדרוש כדי לעמוד בהתחייבויות החוקיות שלנו;
 • כדרוש כדי להגן על הזכויות שלנו ו/או לעמוד בהליך משפטי, צו בית משפט או הליך משפטי דומה;
 • לפתור מחלוקות ולחזק את ההסכמים שלנו;
 • ולמטרות אחרות עם הסכמתכם הקודמת מבחירה.

איך אנחנו משתפים את המידע האישי שלכם

אנחנו עשויים לשתף את המידע האישי שלכן עם הקטגוריות הבאות של צדדים שלישיים כדי לעמוד במטרות שהוגדרו למעלה ובמטרות הנוספות שהוגדרו למטה.

 • חברות הבת שלנו. אנחנו עשויים לשתף את המידע האישי שלכם עם חברות הבת שלנו, שינהלו את המידע שלכם בהתאם למדיניות זאת.
 • ספקי השירות שלנו. אנחנו נשתף המידע האישי שלכם עם הספקים, יועצים וספקי שירות שלנו (לדוגמה מוקדים טלפונים, ספקי שירותי אימייל וספקי טכנולוגיה אחרים) שאנחנו מגייסים כדי לספק שירותים בשם שלנו, ושהם לא מורשים להשתמש מידע אישי שהם מקבלים מאיתנו לכל מטרה אחרת.
 • אתרים לניסויים קליניים. אם אנחנו מאמינים שתמצאו מתאימים כדי להשתתף בניסוי קליני, אנחנו נשתף, בהסכמתכם, חלק מהמידע האישי שלך עם אתר הניסוי הקליני כדי להקל על הגיוס שלך בניסוי הקליני.
 • שותפים לנתונים. בחלק מהמקרים, המידע האישי שלך, כולל הזהות שלך ופרטי יצירת קשר ניתנים לשיתוף עם שותפי הנתונים שלנו כדי לעדכן ו/או לאשר את רשימות יצירת הקשר שלנו.
 • כדי להגן על זכויות החוקיות שלנו או לעמוד בדרישות החוקיות. אנו עשויים גם לגלות את המידע האישי שלכם כנדרש על פי חוק, כגון על מנת לעמוד בדרישות לזימון או להליך משפטי אחר, כאשר אנו מאמינים בתום לב שהגילוי הכרחי על מנת להגן על זכויותינו, כדי להגן על בטיחותכם או על בטיחותם של אחרים, כדי לחקור הונאה או כדי להיענות לבקשת ממשלה.
 • מכירה או העברה של נכסי תאגיד. במקרה של מיזוג, מכירה, יזמות או עסקה אחרת המערבות העברה של העסק או נכסים שלנו, אנחנו עשויים להעביר את המידע שלכם לצדדים אחרים המעורבים בעסקה. כל ישות שהיא הרוכשת את נכסי הנתונים של אקווריאן, תעשה זאת עם התחייבות מפורשת בכתב להשתמש בנתונים אך ורק למטרות המורשות ורק אם הישות שומרת על רמה דומה של פרטיות והגנה על אבטחת המידע. תימסר לך הודעה באמצעות דוא”ל או באמצעות הודעה באתר האינטרנט שלנו לגבי כל שינוי שהוא בבעלות או בשימושים שייעשו במידע האישי שלכם וכן אודות כל בחירה שהיא שעשויה להיות לכם לגבי המידע האישי שלכם.
 • אם ההסכמה שלך. אנחנו עשויים לחשוף את מידע האישי שלכם לצדדים שלישיים אחרים אם הסכמתכם מראש ומבחירה.

קובצי Cookies / טכנולוגיות מעקב

כפי שנכון עבור רוב אתרי האינטרנט ואפליקציות, אנחנו אוספים מידע מסוים על השימוש באתרים שלנו באופן אוטומטי ומאחסנים אותו בקבצי יומן רישום.  מידע זה עלול לכלול כתובת פרוטוקול של אינטרנט (IP), סוג דפדפן, ספק שירות אינטרנט (ISP) עמודי התייחסות/יציאה, מערכות הפעלה, חותמת תאריך/שעה, ונתוני זרימה בקליק. אנו עשויים לשלב את פרטי יומן רישום זה שנאספו באופן אוטומטי עם מידע אחר שאנו אוספים אודותיכם. אנחנו משתמשים במידע הזה כדי לנתח את השימוש של האתרים שלנו וכדי לשפר את הפונקציונליות של האתר.

אנחנו גם משתמשים בקוקיס. קובץ cookie הוא קובץ נתונים שמוקם על ידי מפעיל אתר האינטרנט בכונן הקשיח של מחשבו של המבקר, המכוון לאתר אינטרנט זה.   קוקיס ממקור ראשון (אלה מונחות על ידי אקוריאן) וקוקיס של צד שלישי (אלה שצדדים אחרים איתם אנחנו עובדים שמים) יכולים להיות מונחים במחשב שלך כשאתם מבקרים את האתרים שלנו למטרות הבאות: כדי לשפר את חווית המשתמש, כולל על ידי שיפור האתרים לזכור אותך ואת ההעדפות שלך כשאתם גולשים דרך עמודים שונים; כדי לאפשר לנו לבצע ניתוח של האתרים; ולהעריך האם מבקרים לאתר יכולים להפוך למופנים עבור ניסויים קלינים. אחת הדרכים שאנחנו עושות את זה היא דרך השימוש בגוגל אנליטיקס בעזרת שכבות נתונים המופיעים  כאן.למידע נוסף על כיצד גוגל אנליטיקס משתמש ומעבדת נתונים, אנא בקרו ב- https://www.google.com/policies/privacy/partners/.

אקוריאן וצדדים שלישיי איתם אנחנו עובדים עשויים לשים קוקיס ולהניח ווב בייקונס באתרים שלנו כדי לאסוף מידע על פעילות הגלישה שלכם ולהשתמש במידע הזה כדי למסור תוכן רלוונטי לאינטרסים שלך, כולל הפרסומות באתרים שלנו ובמקומות אחרים באינטרנט. אנחנו עשויים גם להשתמש בטכנולוגיות האלה כדי להבין את שימוש עבורך של הפרסומים ותוכן שנמסר לך, כגון האם עשית קליק על פרסומת. לחלופין, אם ברצונך שלא ייעשה שימוש במידע זה לצורך הצגת מודעות המבוססות על עניין, ניתן להבסיק על ידי לחיצה כאן (או עבור תושבי האיחוד האירופי לחיצה כאן). יש לשים לב שזה לא מבטל את השליחה של הודעות פרסום אליכם. הודעות פרסום כלליות ימשיכו להישלח אליכם.

בזמן זה, אנחנו לא עונים על סימני דפדפן “אל תעקוב”, בכל זאת, רוב הדפדפנים יאפשרו למבקר לבחור איזה קוקיס ניתן למקם במחשב שלו או שלה, ולמחוק או להשבית קוקיס. אם תחליט/י לדחות את השימוש בקובצי קוקיס, עדיין תוכלו להשתמש באתר שלנו אך יכולתך להשתמש בתכונות או באזורים מסוימים באתר האינטרנט שלנו עלולה להיות מוגבלת.

מדיה חברתית – וידג’טים

האתרים שלנו כוללים תכונות מדיה חברתית, כגון לחצן ‘לייק’ של פייסבוק ווידג’טים, כגון לחצן שיתוף או מיני-תכניות אינטראקטיביות הפועלות באתר שלנו. תכונות אלה עשויות לאסוף את כתובת ה- IP שלכם, באיזה דף אתם מבקרים באתר שלנו ועשויות להגדיר קובץ קוקי כדי לאפשר לתכונה לפעול כיאות. וידג’טים ותכונות של מדיה חברתית הן באירוח של צד ג’ או באירוח ישיר באתרים וביישומונים שלנו. מדיניות הפרטיות של החברה המספקת חלה על האינטרקציה שלכם עם המאפיינים האלה.

הבחירות שלכם בנוגע למידע האישי שלכם

 • כאשר אתם נרשמים כדי להצטרף לקהילת אקוריאן, או כאשר אתם משלימים שאלון למיון מוקדם המקושר עם ניסוי ספציפי, אתם מציינים את הסכמתכם לכך שאקווריאן תאחסן את המידע האישי שלכם במאגר המידע שלנו ותיצור עמכם קשר בנוגע לניסויים קליניים שלהם הנכם עשויים להיות מועמדים באמצעים שונים, כולל טלפון, דוא”ל וכתובת למשלוח דואר.   אם אינכם רוצים שיצרו אתכם קשר, אתם יכול לסרב להירשם או להשלים את השאלון, מה שיגביל את היכולת שלכם להשתתף בניסויים קליניים עבורם אנחנו מספקים שירותי גיוס.
 • יתכן ולפעמים נקבל את הסכמתכם לשימושים מסוימים או חשיפה של המידע האישי שלכם, אליו אנחנו נתייחס כ-“רשות”. אם בחרת בשימוש או חשיפה מסוימים, אתם יכולים להסיר את הסכמתכם (להלן: “לסרב”) בנוגי לשימושים עתידיים או חשיפות בכל רגע על ידי יצירת קשר איתנו ב- information@acurian.com. אנא שימו לב שהסרת הסכמתכם לא תשפיע על שום שימוש או חשיפות שקרו לפני ההסרה.
 • אתם יכולים להפסיק את קבלת ההודעות שלנו, כולל אימיילים פרסומיים וניוזלטרים, על ידי הקלקה על קישור “ביטול רישום” הנמצא בחלק התחתון של כל הודעה שאתם מקבלים. ליציאה לחלוטין מהשירותים שלנו נא לשלוח הודעת דוא”ל עם הנושא “Unsubscribe” לכתובת information@acurian.com.
 • אתם יכולים לבקש שנספק לכם מידע אודות האם אנו מחזיקים, או מעבירים בשם צד שלישי, את המידע האישי שלכם.  כדי לקבל את המידע הזה יש ליצור אתנו קשר בכתובת information@acurian.com.
 • אתם יכולים לבקש לתקן את המידע האישי שלכם או את המידע על הילדים שלכם, לשנות את עדיפות יצירת הקשר שלכם או למחוק את המידע שלכם או של הילד שלכם בכל רגע על ידי יצירת קשר איתנו ב- information@acurian.com.

אבטחת מידע

אנחנו שומרים על אמצעי אבטחת מידע המתוכננים בצורה סבירה כדי להגן על המידע האישי שלכם מגישה בלתי מורשת, שימוש והפרעה.לתשומת לבכם, שום שיטת העברה באינטרנט או שיטת אחסון אלקטרונית, אינן בטוחות ב- 100%. לכן אין אנו יכולים להבטיח את הביטחון המלא של המידע האישי שלכם.

חוקי הגנה על פרטים  

בתחומי שיפוט עם חוקי הגנה על נתונים, אנו נוודא שאנשים יוכלו לממש את כל זכויות המידע הרלוונטיות בנוגע למידע האישי שאנו מעבדים, כולל זכויות לגישה ותיקון, כדי למנוע שיווק ישיר, לחסום עיבוד ולמחוק נתונים.

קישורים לאתרים של צדדי ג’

אתר האינטרנט שלנו כולל קישורים לאתרים ואפליקציות אחרים (לרבות אך לא מוגבל לפייסבוק וטוויטר), שנוהלי הפרטיות שלהם עשויים להיות שונים מאלו של אקווריאן. אם תשלחו מידע אישי לכל אחד מהאתרים והאפליקציות אלה, המידע שלכם יהיה כפוף לנוהלי הפרטיות שלהם. אנו ממליצים לכם לקרוא בתשומת לב את הצהרת הפרטיות של כל אתר אינטרנט שבו תבקרו.

פניות, תלונות ובקשות למימוש זכויות

יש להפנות את כל סוגי התקשורת, הפניות, הבקשות למימוש זכויות המידע (לדוגמה, גישה לנתונים) או התלונות בנוגע לאנשים המתגוררים באיחוד האירופאי ל-:

 • לכבוד סגן הנשיא בנושאי פרטיות גלובליים, הקצין ההגנה על הפרטים EU, Granta Park, Cambridge, CB21 6GQ. הממלכה המאוחדת או
 • נשלח במייל ל- dpo@acurian.com

סגן הנשיא לענייני פרטיות גלובלית, הממונה על הגנת פרטים באיחוד האירופאי הוא ממונה כקצין להגנה על נתונים עבור אקווריאן תחת תקנון הגנת הנתונים הכללי (GDPR).

יש להפנות את כל סוגי התקשורת, הפניות, הבקשות למימוש זכויות המידע (לדוגמה, גישה לנתונים) או התלונות אל:

 • באימייל ל- information@acurian.com
 • בפקס אל (215) 323-9001, לכבוד: קצין הפרטיות (Privacy Officer)
 • בדואר רגיל ל-Acurian, Inc., לכבוד: Privacy Officer, 929 N Front St, Wilmington, NC 28401.

העברה בינלאומית של פרטים, פרטיות בארצות הברית ובאיחוד האירופאי – פרטיות בארצות הברית-שוויץ

אקוריאן יכולה לקבל מידע אישי מחברות הבת שלה. אקוריאן הנהיגה צעדים על מנת להבטיח שהגנה נאותה ניתנת לאותם העברות מידע. לדוגמה אקווריאן הוציאה לפועל סעיפי חוזה סטנדרטיים להגנה על נתונים (“SDPC”) למטרה של העברת מידע אישי מן האזור הכלכלי האירופי. תושבי ה-EU שהמידע האישי שלהם מנוהל תחת SDPC זה, צריכים לדרוש עותק מהחוזה מאקווריאן דרך הפרטים ליצירת קשר המופיעים למטה.

בנוסף, אקוריאן (וחברת הבת שלה, Panoply Health Limited) משתתפת ואישרה את ציותה למסגרת EU-U.S. Privacy Shield Framework ולמסגרת Swiss-U.S. Privacy Shield Framework כפי שנקבעו על ידי משרד המסחר האמריקני במסגרתם כוללים פרטים אישיים המועברים מהממלכה המיוחדת.  אקווריאן אשרה למשרד המסחר שהיא שומרת על עקרונות Privacy Shield Principles. אם קיימת סתירה בין התנאים הכלולים במדיניות הפרטיות הזאת לבין עקרונות הגנת הפרטיות של Privacy Shield, העניין יוכרע על פי עקרונות Privacy Shield. כדי לדעת יותר על התכנית Privacy Shield וכדי לצפות בהסמכה שלנו, נא לבקר בכתובת: https://www.privacyshield.gov/.

אקווריאן אחראית לעיבוד נתונים אישיים שהיא מקבלת, תחת התנאים של הסעיפים החוזיים הסטנדרטים ותחת כל מסגרת Privacy Shield, ומעבירה לאחר מכן לצד שלישי הפועלת בתור סוכן מטעמה. אקוריאן עומדת בעקרונות Privacy Shield בכל ההעברות העתידיות של נתונים אישיים מהאיחוד האירופי ומשווייץ, כולל הוראות החבות להעברה הלאה.

ביחס לנתונים אישיים המתקבלים או מועברים בהתאם להסכם “מגן הפרטיות”, אקווריאן כפופה לסמכויות האכיפה הרגולטוריות של ועדת הסחר הפדרלית של ארה”ב. במצבים מסוימים, אקווריאן עשויה להתבקש לגלות נתונים אישיים בתגובה לבקשות חוקיות של רשויות ציבוריות, כולל מקרים שבהם יש לעמוד בדרישות לביטחון לאומי או לאכיפת החוק. אקווריאן הנהיגה צעדים על מנת להבטיח שהגנה נאותה ניתנת לנתונים שבהם החוק מחייב.

בהתאם לעקרונות Privacy Shield, אקווריאן מתחייבת לפתור תלונות על האיסוף או על השימוש שלנו במידע האישי שלך. תושבי האיחוד האירופי ושווייץ המעוניינים להפנות שאלות או תלונות בנוגע למדיניות הגנת הפרטיות שלנו צריכים ליצור קשר עם אקווריאן:

 • באימייל ב- information@acurian.com; או
 • בפקס אל (215) 323-9001, לכבוד: קצין פרטיות; או
 • באמצעות דואר רגיל אל Acurian, Inc., לכבוד: קצין פרטיות, 2 Walnut Grove Drive, Suite 375, Horsham, PA, 19044.

אם יש עניין של פרטיות לא פטור או עניין בשימוש נתונים שלא פתרנו בצורה מספקת, אנא צרו קשר עם ספק פתרון סכסוכים צד שלישי (ללא עלות) ב- https://feedback-form.truste.com/watchdog/request..

תחת תנאים מסוימים, המתוארים במלואם ב- אתר, אתם יכולים לבקש בוררות מחייבת כאשר נהלים אחרים לפתרון סכסוכים מוצו.

ילדים מתחת לגיל 13

אתרי האינטרנט שלנו אינם מיועדים לילדים מתחת לגיל 13. אסור לאף אדם מתחת לגיל 13 לספק לנו מידע אישי באמצעותה אתרים שלנו. אנחנו לא אוספים מידע אישי במודע משום ילד מתחת לגיל 13. אם אתם מתחת לגיל 13, אין להשתמש או לספק מידע דרך האתרים. אם ייוודע לנו שאספנו או שקיבלנו מידע אישי מילד שגילו קטן מ- 13, אנו נמחק מידע זה.

שינויים במדיניות

אנו בודקים בקביעות את המדיניות שלנו כדי לוודא שהיא מספקת רמה נאותה של הגנה עבור המידע האישי שלך. מעת לעת, אנו עשויים לבצע שינויים במדיניות שלנו כדי לעדכן אותה על פי תקני התעשייה וכנדרש על פי חוק. אנו נפרסם את התאריך של הגרסאות העדכניות ביותר בדף זה. אנא בדקו פה מעת לעת על מנת לוודא שהנכם לגבי המדיניות שלנו. אנא קחו בחשבון שהשימוש שלך באתר שלנו משמעו שאתה מסכים למדיניות הזאת. לקבלת מידע נוסף על נקודה זו, אנא קראו את  תנאי השירות. שלנו לגבי השימוש באתר. אם נבצע שינוי מהותי במדיניות זו, אנו נודיע לך על כך כאן, באמצעות הודעת דוא”ל או ב